دستگاه طول تراش در صنعت هوافضا

دستگاه طول تراش در صنعت هوافضا

همه کسانی که در تولید هوافضا کار می کنند با همین چالش روبرو هستند: تولید قطعات با کیفیت برای کاربردهای حیاتی با حداکثر کارایی، این به شدت در دستگاه طول تراش در صنعت هوافضا با اجزای پیچیده و دشوار ماشین‌کاری آن احساس می‌شود.

در صنعت هوافضا، هم آلومینیوم و هم مواد برش سخت مانند تیتانیوم و آلیاژهای مقاوم در برابر حرارت مبتنی بر نیکل ماشین کاری می شوند. به لطف طراحی جمع و جور، بهره وری و دقت بالا و همچنین دسترسی بهینه، شرکت راستاد بهینه صنعت کاملاً به عنوان مرکز ماشینکاری آسیاب یا چرخش آسیاب برای شرکت های هوافضا مناسب است.

با توجه به هزینه های بالای بلنک ها و تلورانس های دقیق، قطعات در صنعت هوافضا باید از همان ابتدا با بالاترین کیفیت تولید شوند. مستندات جامع پارامترهای ماشینکاری و مشخصات کیفی یک چالش خاص برای اجزای ایمنی است. دستگاه طول تراش در صنعت هوافضا، که به ماشین‌ها و سیستم‌ها نیاز دارد که بسیار انعطاف‌پذیر باشند و راه‌اندازی آسانی داشته باشند.

مهندسان Grob به این چالش پیچیده برخاسته‌اند و مجموعه‌ای قدرتمند دستگاه طول تراش 5 محوره مرکز ماشین‌کاری جهانی را توسعه داده‌اند و یک مفهوم ماشین ایده‌آل ایجاد می‌کنند که این معیارها را برآورده می‌کند و در عین حال نیازهای مشتری را نیز برآورده می‌کند. وقتی صحبت از الزامات مختلف و خاص می شود، ارزش دارد که به دقت نگاهی بیندازید تا بهترین انتخاب را برای راه حل ماشینی مناسب داشته باشید.

دستگاه طول تراش در صنعت هوافضا

طراحی منحصر به فرد با دستگاه طول تراش در صنعت هوافضا

به لطف دستگاه طول تراش به ویژه شرکت راستاد بهینه صنعت، طول کامل ابزار را می توان در هر موقعیت محوری، حتی با حداکثر اندازه قطعات، به کار برد. طراحی تونل Grob اجازه می دهد تا از کل منطقه کار استفاده شود، زیرا دوک موتوری و ابزار می توانند به طور کامل در محور دوک جمع شوند. این امکان استفاده از حداکثر ابعاد ابزار را برای حداکثر اندازه اجزا فراهم می‌کند و امکان ماشینکاری بدون محدودیت را می‌دهد. قطر دستگاه طول تراش در شرکت راستاد بهینه صنعت با قطر ناحیه کار مراکز ماشینکاری جهانی Grob مطابقت دارد، به این معنی که هیچ محدودیتی در مورد طول تیغه و ابزار وجود ندارد.

حجم بالای برش در پردازش آلومینیوم، و همچنین در مواد برش سخت، با استفاده از دوک های موتوری قدرتمند با سرعت چرخش تا 30000 دور در دقیقه به دست می آید. شرکت راستاد بهینه صنعت می‌گوید با استفاده از دوک‌های موتوری بهینه‌شده و محرک‌های محور چرخشی، مراکز ماشین‌کاری آن بالاترین سرعت مسیر را حتی در دستگاه طول تراش همزمان 5 محوره به دست می‌آورند.

دوک های موتوری با سرعت بالا در برش سنگین سوپرآلیاژها استفاده می شود. سیستم های خنک کننده با پمپ های فشار بالا با فرکانس کنترل فرآیند قابل اعتماد را تضمین می کنند. گفته می‌شود که از بین بردن تراشه‌ها به دلیل آرایش افقی دوک‌ها مراکز صنعت هوا فضا، ماشینکاری جهانی 5 محور Grob را منحصر به فرد می‌کند.

دستگاه طول تراش یک ماشین مجزاست از سیستم های خودکار و به هم پیوسته، و همچنین از سیستم های تخصصی گرفته تا فرآیندهای کلید در دست، مفهوم درستی را در اختیار صنعت هوافضا قرار می دهد. سری‌های مرکز ماشین‌کاری جهانی G150، G350، G550 و G750 که به‌صورت اختیاری به‌عنوان مراکز ماشین‌کاری چرخشی در دسترس هستند، طیف وسیعی از کاربردها را برای قطعات هوافضا تا قطر 1280 میلی‌متر فراهم می‌کنند. این تضمین می کند که اجزای پیچیده و بسیار پایدار با طیف گسترده ای از نیازها، مانند پره های توربین، اجزای ساختاری، محفظه های ساختاری یا اتصالات فلپ ترمز، به خوبی تراش داده می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیریدواتساپ